Новости

У понедељак, 20. марта 2017. године, четврте седмице Часног поста, после јутарњег богослужења у Саборном храму Светог великомученика Георгија у Новом Саду, свештеници архијерејског намесништва новосадског првог приступили су светој Тајни исповести.
МЕШОВИТИ ЦРКВЕНИ ХОР АНТИФОН
При храму Успенија Пресвете Богородице у Новом Саду Вас позива на АУДИЦИЈУ за пријем нових чланова хора
У Крстопоклону недељу, 19. марта 2017. године, у Саборном храму Светог великомученика Георгија у Новом Саду, свету Литургију служио је Епископ новосадски и бачки господин Иринеј.
Дана 7. марта 2017. године у Патријаршији српској одржана је седница Светог Архијерејског Синода Српске Православне Цркве, којом је председавао Његова Светост Патријарх српскиг г. Иринеј.
У недељу Православља, 5. марта текуће године, Његово Преосвештенство Епископ новосадски и бачки господин Иринеј служио је свету Литугрију у Саборном храму у Новом Саду, уз саслужење братства катедралног храма и новосадских ђакона.
Комисија Владе Републике Србије за верску наставу у школи одржала је састанак 23. фебруара 2017. године, у просторијама Црквене општине новосадске.